יחידת פיתוח וקשרים בנלאומיים

יחידת הפיתוח וקשרים בינלאומיים אחראית על התכנון האסטרטגי ועל מציאת כיוונים חדשים לפעילות הפקולטה. בלב האסטרטגיה של יחידת הפיתוח עומד הרצון לקחת את הידע והמחקר אל מחוץ לקמפוס, לקהילה האקדמית והעסקית בארץ ובעולם. תוך הכרה במצוינות הפקולטה, אנו שואפים לשיתופי פעולה רבים כדי לגלות ולהפיץ תחומי ידע בניהול ותוך אמונה ביכולת ידע זה לייעל ארגונים ומוסדות ולשפר דרך חיים.

ביחידת הפיתוח אנו מטפלים בקשרי החוץ של הפקולטה עם אוניברסיטאות וארגונים עסקיים וממשלתיים, אחראים על ניהול הBoardsהישראלי והבינלאומי של הפקולטה ועל טיפוח הקשר בין סגל, מנהלה, סטודנטים ובוגרים. אנו שוקדים על פיתוח וקידום קשרי מחקר בין הפקולטה לתעשייה ולגורמי ממשל, על הוצאה לאור של מגוון חומרים פרסומיים כמו ה-Newsletter  ועל גיוס תרומות לפרויקטים חדשים.

גיוס המשאבים עבור הפקולטה, נעשה על בסיס תכנית שעניינה הקמה וטיפוח של מרכזים ומכוני מחקר, ייזום תוכניות לימוד מיוחדות, וגיוס מלגות לקהלים שונים, כולל מלגות המיועדות להחזרת חוקרים ישראליים מחו"ל.

תחת כנפי היחידה נמצאות תוכנית לחילופי סטודנטיםו תוכניותInternship  בארץ ובחו"ל. ליחידה קשר הדוק לתוכנית ה-MBAהבינלאומית, עם תוכנית ה- Global Business Studies והיא פועלת יד ביד עם ארגון בוגרי הפקולטה על שלוחותיו השונות עליהן הוא אמון ושאותן הוא מנהל- סניפי הארגון בחו"ל, סניף Beta Gamma Sigma בישראל, ומועדוני בוגרי מסלולי הלימוד השונים.

   

  
 

 
בברכה,       

  ד"ר יפעת ראובני

  מנהלת יחידת פיתוח וקשרים בינלאומיים 
yifat@ex.tau.ac.il  

הדפס הדפס שלח לחבר שלח לחבר
בניית אתרים