אתר הבוגרים

תוכנית המנטורינג 2012-2013

תוכנית המנטורינג שלנו מאפשרת לבוגרים צעירים וסטודנטים לתואר שני בפקולטה ליהנות מנסיונם של בוגרינו הותיקים המייעצים להם וחולקים עמם תובנות ניהוליות, ידע וניסיון, בהתנדבות, בדרך להגשמת מטרותיהם העסקיות.

 

לארגון הבוגרים רקנאטי יכולת ייחודית לפנות לקהל רחב של מנהלים, יועצים ויזמים בכירים מתחומים שונים, כולם בוגרי הפקולטה לדורותיה, לרתום אותם ואת ניסיונם ולתווך בינם לבין בוגרי הפקולטה הצעירים והעתידיים, המהווים את דור העתיד הניהולי של ישראל.

 

הבוגרים הותיקים זוכים להעביר הלאה את הידע הרב שצברו במהלך ובתום שנות לימודיהם בפקולטה - והבוגרים הצעירים והסטודנטים לתואר שני בה זוכים לקבל הכוונה מקצועית ממנהל בכיר יותר בתחום התמחותם - הייטק, יזמות, ייעוץ ארגוני, אסטרטגיה, כלכלה, פיתוח עסקי, שיווק, תעשייה ועוד.

 

במסגרת התוכנית מצוות לכל בוגר צעיר או סטודנט בוגר ותיק בעל רקע מתאים, המשמש ככתובות לבעיה שהועלתה - כמלווה למיזם. התוכנית מאפשרת לבוגרים הותיקים להעניק מניסיונם לבוגר צעיר או לסטודנט הניצב בנקודת מבט דומה לזו בה הם ניצבו בראשית דרכם המקצועית.


אתם מוזמנים לקרוא את סיפור ההצלחה מטה של בוגרי הפקולטה שמעון קונסטנטה ויובל כהן, את סיפור ההצלחה של בוגרי הפקולטה ירון קנטי וירון זולר באמצעות קישור זה, את נאומו של בוגר הפקולטה ג'וס נויהאוז, מנטור בתוכנית, אותו נשא במפגש הסיום שנערך בחודש יולי וכן 8 ממכתבי התודה של הנועצים מן השנה שעברה כדי שתוכלו גם אתם להבין את ייחודיות התוכנית והאפשרויות שהיא מעניקה לשני הצדדים הלוקחים בה חלק.

 

בוגרי הפקולטה המבקשים לקחת חלק בתוכנית ולייעץ במסגרתה מוזמנים למלא טופס זה ולפעול על-פי המצוין בו עד לתאריך 30.10.12.

תהליך הגיוס לשנת הלימודים תשע"ג החל. בוגרים צעירים וסטודנטים לתואר שני בפקולטה המבקשים לקחת חלק כנועצים בתוכנית מוזמנים להגיש מועמדותם באמצעות טופס זה ולפעול על-פי המצוין בו עד לתאריך 30.10.12.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה באמצעות כתובת הדוא"ל alumni@post.tau.ac.il.

 

הדפס הדפס שלח לחבר שלח לחבר
כנס הענקת אות ההוקרה של ארגון BGS למר דב לאוטמן

גירסה קצרה 

כנס הענקת אות ההוקרה של ארגון BGS למר דב לאוטמן

 גירסה ארוכה 

  הפייסבוק שלנו

   הערוץ שלנו

   קבוצת הבוגרים 

   קבוצת הסטודנטים 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

בניית אתרים