יחידת השיווק

יחידת השיווק אמונה על מינוף פעילויות הפקולטה והפצתן החוצה אל הקהילה האקדמית, העסקית והניהולית בארץ ובחו"ל. כחלק מפעילותה, עוסקת יחידת השיווק בכל האספקטים של תקשורת שיווקית ובכללן הפצת חומרים פרסומיים ושיווקיים שונים דוגמת חוברות מידע, Newsletter , ביטאון הפקולטה "חידושים בניהול", פעילות במדיה חברתית ועוד. יחידת השיווק אחראית על מיתוג הפקולטה, על חשיפת מסריה ותקשור פעולותיה החוצהכולל הקשר עם התקשורת ועם גורמים כלכליים שונים, הפקת אירועים וקידום מיזמים מיוחדים.

בנוסף, עוסקת יחידת השיווק באמצעות ארגון הבוגרים על סניפיו בחו"ל ומועדוניו השונים, בניהול הקשר עם בוגרי הפקולטה והסטודנטים בארץ ובחו"ל. מעבר לראוי לציון הסניף הישראלי של ארגון Beta Gamma Sigma המאגד סטודנטים ובוגרים מצטיינים של בתי ספר למנהל עסקים מרחבי העולם.

חשיבות רבה רואה יחידת השיווק בקשר ההדוק בין הסטודנטים לבין בוגרי הפקולטה, ובינם לבין התעשייה והסקטור העסקי. כך,יוזמת היחידה הזדמנויות שונות להפרייה הדדית בין הגופים, מקדמת את תחום האחריות החברתית בקרב בוגריהוהסטודנטים ומקדמת את הקשר בינם לבין הקהילה והקהל הרחב.

בין פעולות אלה ניתן למנות את "קפה@רקאנטי", מיזם המפגיש ארבע פעמים בשנה בין בוגרי הפקולטה לראשי עולם העסקים והממשל בישראל ומספק הרצאות ייחודיות עם נטוורקינג איכותי. כמו כן מקיימת היחידה פרויקטים לחונכות ולהתדיינות ( Mentoring & Debating ) המאפשרים קיום רשת קשרים עסקיים ענפה ואפקטיבית.

יחידת השיווק עומדת בקשר שוטף עם נציגי הסטודנטים, קשובה לצרכיהם ומתרגמת אותם לתכניות עתידיות לפעולה. בין היתר, מפעילה היחידה עבור הסטודנטים סדנת מנכ"ל ייחודית, בשיתוף עם עיתון גלובס, במסגרתה נפגשים מנכ"לים מצליחים עם סטודנטים בפקולטה וחולקים עמם את סיפורי הצלחתם.

היחידה מקדמת ומתקשרת את פועלן של תכניות הלימוד השונות , הן תוכניות הלימוד הכלליות, והן תוכניות הלימוד הייעודיות כמו ניהול טכנולוגיה, יזמות וחדשנות, ייעוץ ארגוני, ניהול פיננסי, התוכנית הבינלאומית ועוד. מגוון התכניות מאפשר לענות בצורה ממוקדת על צרכיהם השונים של הסטודנטים ולמקסם את השיח האקדמי, כמו גם הפרקטי.

יחידת השיווק על מנהליה והעוסקים במלאכה, שמחים תמיד לקבל רעיונות חדשים והצעות ייעול, נשמח לשמוע גם מכם.

אנו פועלים לקיום שיתופי פעולה רלוונטיים עם גופים מסחריים ואקדמיים לרווחת הסטודנטים והבוגרים, על מנת להעניק לכם הטבות, מידע ונטוורקינג רלוונטי להתפתחותכם האישית והמקצועית.

איה אקר , מנהלת יחידת השיווק

 

הדפס הדפס שלח לחבר שלח לחבר
בניית אתרים