תוכנית ה- Executive MBA של רקנאטי

המנהל האקדמי - פרופ' קובי גלזר

מנכ"ל התכנית ה- Executive MBA - אורית מנדלסון שהם


תכנית ה-  Executive MBA של הפקולטה לניהול על שם ליאון רקנאטי באוניברסיטת תל-אביב, הותיקה והמובילה מבין תכניות ה- Executive MBA בארץ, מעניקה, עם סיום הלימודים, תואר מוסמך אוניברסיטה במינהל עסקים Master of Business Administration - MBA, המוכר בארץ ובעולם.

התכנית מותאמת לצרכיהם של מנהלים, ומטרתה להכינם לתפקידי ניהול כללי, להכשירם כמנהיגים עסקיים ולהעניק להם עומק מקצועי. תכנית הלימודים מקבילה לתכניתה- MBA של הפקולטה לניהול, אך כולל תתכנים ואספקטים נוספים המיועדים לתת מענה לצרכי המנהלים, ביניהם: קורס בניהול בינלאומי (המלווה בסיור לימודים בשוק מתפתח בחו"ל), סיור חברות בישראל במסגרת קורס ניהול התפעול, שבוע לימודים בינלאומי עם סטודנטים אורחים מאוניברסיטת UCLA. 

המשתתפים בתכנית הינם מנהלים המיועדים לקידום, הנבחרים על-ידי מעסיקיהם כראויים להשקעה מהותית ומאותרים כאנשים שינהיגו בעתיד את ארגוניהם. במהלך הלימודים נחשפים המשתתפים למגוון רחב של מנהלים מתחומי עיסוק שונים, הלומדים לצדם. עם סיום לימודיהם, מצטרפים הבוגרים למועדון בוגרי ה- EMBA שהנו חלק מארגון בוגרי הפקולטה לניהול שבאוניברסיטת תל-אביב, המאגד קבוצה נבחרת של מנהלים הממוקמים בעמדות מפתח במשק הישראלי והמונה למעלה מ- 1,100 בוגרים.

הלימודים בתכנית נמשכים כ- 23 חודשים ונערכים במתכונת של יום לימודים מלא במהלך השבוע וביום שישי. לוח הזמנים של התכנית מאפשר למנהלים המשתתפים בה להמשיך את עבודתם בזמן הלימודים, לרכוש כלים ומיומנויות ניהוליות, ליישם ולהטמיע עוד במהלך הלימודים את ההבנות והיכולות שנלמדו במסגרת התכנית. 

עוד על התכנית ניתן לקרוא באתר התכנית http://r-emba.tau.ac.il

הדפס הדפס שלח לחבר שלח לחבר
בניית אתרים