פורום מנהיגות שבדרך

 

"פורום מנהיגות שבדרך":
פרויקט משותף של הפקולטה לניהול ו'גלובס'
 
סדרת מפגשים בין סטודנטים מצטיינים בפקולטה לבין בכירים במשק.
הפורום הוא הזדמנות עבור סטודנטים מצטיינים לפגוש באופן בלתי אמצעי במנהלים ותיקים ומנוסים וללמוד מנסיונם.
 
בין אורחי הפורום (אוסף תמונות ורגעים מהמפגשים, בגלריה שבהמשך):
מר עמוס שפירא, מנכ"ל סלקום ויו"ר אגודת ידידי האוניברסיטה; מר עמוס לסקר, מנכ"ל חברת החשמל; הגב' סמדר ברבר-צדיק, מנכ"ל הבנק הבינלאומי הראשון; מר רועי ורמוס, מנכ"ל "פסגות"; מר ליאור רייטבלט, מנכ"ל רשת סופר פארם; והגב' עפרה שטראוס, יו"ר דירקטוריון קבוצת שטראוס.

 

 
מר עמוס שפירא, מנכ"ל "סלקום" (19 מרץ, 2009): "לכו עם הלב והנשמה"

"לכו עם הלב והנשמה," המליץ שפירא (19 מרץ, 2009) לסטודנטים במפגש הפותח בסדרת מפגשי הפורום. "תנסו תמיד לעשות מה שאתם אוהבים. נכון, החיים הם לא תמיד קייטנה ולפעמים צריך להתפשר, אבל צריך גם לשאוף ליהנות ממה שאתם עושים." בהומור עצמי רב, שיתף שפירא את התלמידים בתחנות השונות בדרכו המקצועית, והעביר, בצורה חווייתית, מסרים לגבי עקרונותיו הניהוליים."כשסיימתי את התפקיד באל-על, מישהו הציע לי לנהל עסק בתחום היהלומים. היססתי; אמרתי לו שאני לא ממש מבין ביהלומים. אז הוא שאלתי: "ובתעופה הבנת?"... תמיד היה נדמה לי שאני יודע כל דבר טוב יותר מהכפופים אלי. רובם חשבו אחרת וכנראה צדקו. לעולם לא תכיר את החומר בצורה טובה כמו הכפיפים שלך."
הקודם
הגדל
הבא
מר עמוס שפירא, מנכ"ל "סלקום" (19 מרץ, 2009): "לכו עם הלב והנשמה" מר עמוס לסקר, מנכ"ל חברת החשמל (18 יוני, 2009): "אין מתכון להצלחה בניהול" הגב מר רועי ורמוס, מנכ"ל "פסגות" (17 ינואר, 2010): "כשאתה סופג ביקורת, סימן שייצרת לחץ במקומות הרגישים" מר ליאור רייטבלט, מנכ"ל סופר פארם (7 מרץ, 2010): "מנכ"ל מוצלח הוא מישהו עם יכולת הסתכלות רחבה" הגב
בניית אתרים